Strojové omietky a potery

O firmie

Dobrý deň na Slovensku!!! 0048503581818 , +48503581818 www.tynkiwylewki.eu
Potery strojové, omietky strojové, zatepľovanie budov – fasády Naša spoločnosť sa zaoberá vykonávaním strojových omietok a strojových poterov na Slovensku.
Hlavne vykonávame omietky a potery na Orave, sme však pripravení vykonávať naše práce všade na Slovensku (Košice, Poprad, Liptovský Mikuláš, Žilina, Bratislava a pod.).

Doteraz sme vykonávali veľa prác na Slovensku - Trstená, Tvrdošín, Dolný Kubín pre spoločnosť REKOSTAV s.r.o., Námestovo, Podbiel, Nižná, Oravská Lesná atď.
Ponúkame vykonávanie strojových sadrových omietok z cementovej malty a vápenných ako aj strojových poterov.

Od začiatku našej pôsobnosti na Slovensku je našim hlavným cieľom spokojnosť našich slovenských zákazníkov a veľmi dobrá akosť našich služieb. Využívame výhradne veľmi akostné materiály. Strojové omietky a potery vykonávame predovšetkým z našich materiálov, vďaka čomu naši zákazníci nemusia si ich sami zháňať.

Pred vykonávaním prác si dohovárame so zákazníkom stretnutie, aby sme vykonali obhliadku a bezplatné ohodnotenie prác, a vymedzujeme rozsah prác, ktoré sa musia vykonať.
Za nami vykonané práce poskytujeme písomnú záruku. Okrem toho odporúčame vykonávanie zatepľovanie budov penovým polystyrénom alebo vlnou. Máme skúsenú pracovnú skupinu a nezbytné lešenie. Zabezpečujeme veľmi dobrú akosť služby a vysoko akostné materiály. V prípade veľkých objednávok poskytujeme zľavy a zavádzacie ceny.

Pozývame Vás, aby ste využili naše služby na Slovensku.

Adresné údaje

34-425 bialy dunajec
generala galicy 33

Kontaktné údaje

Telefón: +48503581818
Mobilný telefón: +48503581818
E-mailová adresa: wizard-daro@wp.pl
WWW stránka: www.tynkiwylewki.eu

Dodatočné možnosti

môžete platiť v eurách

Komunikujeme v jazykoch

slovenský
anglický