Nachádzaš sa tu: Katalóg firiemVšetko pre dompodlahy koberce, podlahoviny

DDD

Salon DDD Dobré Pre Dom v Nowom Targu ponúka podlahy, dvere, koberce a potrebné príslušenstvo za najlepšie ceny. K dispozícii je široká škála, veľa vzorov a farieb, od najlepších výrobcov. Expozícia vnútorných a vonkajších dverí: moderné, tradičné, dyhované a maľované, rovnako ako drevené a laminátové podlahy a príslušenstvo. Poskytujeme odborné poradenstvo a služby týkajúce sa merania a montáže. Príďte sa pozrieť. Srdečne Vás pozývame!

Laminátová podlaha je najlepším riešením pre každý interiér. Výhodou je množstvo vzorov a farieb, rovnako ako rad povrchových štruktúr. Ponúkame najlepšie podlahy týchto výrobcov: Balterio, Quick-Step, Krono Original, Alloc.

Drevené podlahy sa vyznačujú vysokou trvanlivosťou a prirodzeným vzhľadom. Ponúkame drevené podlahy firmy: Baltic Wood, Barlinek, Kährs, Wild Wood, Globalwood.

Dvere sú dôležitou súčasťou každej miestnosti. Ponuka zahŕňa dvere: lakované, maľované, dyhované, kovové, sklené, posuvné, skladacie, dvojkrídlové. Nové vzory a farby. Ponúkame dvere od týchto výrobcov: Dre, Invado, Juventa, Pol-SKONE, Porta.

Ponuka doplnkov pre podlahy a dvere zahŕňa výrobky rôznych tvarov a veľkostí: kľučky, zámky, maskovacie lišty a ďalšie. Ponúkame výrobky týchto firiem: Alloc, Arbioton, Salag, Myck, Den Braven, Dr. Schutz, Bona, Krono Original, Domino.

galéria fotiek

Adresné údaje

34-400 Nowy Targ
Królowej Jadwigi 29

Kontaktné údaje

Telefón: +48 18 287 33 75
E-mailová adresa: nowytarg@ddd.com.pl
WWW stránka: www.nowytarg.ddd.com.pl

Komunikujeme v jazykoch

slovenský
anglický

Lokalita

odošli správu

Vyplňte formulár a odošlite správu

Názov: *
Meno a priezvisko: *
Váš e-mail: *
Správa: *
spočítaj 5 a 1 *
Zadajte súčet číslic pred odoslaním správy