Nachádzaš sa tu: Katalóg firiemAuto-moto

Taurus Active

Taurus. Kdekoľvek pôjdeš. Teraz ešte bližšie pre vás. Len 7 km od poľsko-slovenských hraníc, v Poľsku, v Czarnom Dunajci.

Už viac ako 30 rokov s nadšením vyrábame a distribuujeme strešné nosiče, strešné boxy, nosiče bicyklov, lyží a stojany na vodné športy.
Naším poslaním je umožniť vám vziať si so sebou všetko, čo potrebujete pre aktívnu dovolenku. Trávenie voľného času vonku je v DNA našej značky, a preto vám ponúkame veľký výber funkčných produktov, ktoré vám uľahčia cesty na dovolenky, víkendy a prázdniny a ušetria čas, ktorý v konečnom dôsledku môžete stráviť na svoje vášne. Ak cestujete v zime, môžete si kúpiť snehové reťaze, ktoré vám pomôžu bezpečne doraziť do cieľa.
Tu nájdete:
* Strešné boxy
Široký výber popredných výrobcov strešných boxov, ktoré je možné prispôsobiť vašim potrebám a možnostiam auta. Ponúkame najaerodynamickejšie strešné boxy.
* Strešné nosiče, teda základné nosiče
Pevné a spoľahlivé aerodynamické základné nosiče, ktoré umožňujú inštaláciu boxu, strešného držiaka bicyklov, lyží a snowboardov, ako aj vybavenia na vodné športy.
* Nosiče bicyklov, nosiče lyží
Ponúkame veľký výber pevných a funkčných nosičov bicyklov (platformy na bicykle) a držiakov bicyklov na strechu a veko kufra. Ak hľadáte nosič na lyže alebo snowboard, nájdete ich aj u Taurus.
* Snehové reťaze
Keď idete do zasnežených oblastí, vezmite si so sebou snehové reťaze, ktoré zabezpečia dobrú trakciu v náročných podmienkach.
* Strešné stany
Kdekoľvek idete autom, spíte v pohodlných podmienkach

Adresné údaje

34-470 CZARNY DYNAJEC
Kolejowa 29B

Kontaktné údaje

Telefón: +48185417070
Mobilný telefón: +48508314118
E-mailová adresa: czarnydunajec@taurus.info.pl
WWW stránka: https://www.taurus.info.pl/kontakt/czarny-dunajec

Dodatočné možnosti

môžete platiť v eurách
môžete platiť kartou visa / mastercard

Komunikujeme v jazykoch

slovenský
anglický

Lokalita

odošli správu

Vyplňte formulár a odošlite správu

Názov: *
Meno a priezvisko: *
Váš e-mail: *
Správa: *
spočítaj 5 a 3 *
Zadajte súčet číslic pred odoslaním správy