Nachádzaš sa tu: Katalóg firiemVšetko pre domnábytok

Panel - stavebniny

Spoločnosť Panel začala svoju činnosť v roku 1997. Vďaka nasadeniu, profesionalite a rozširovaniu sortimentu z malej rodinnej firmy v priebehu niekoľkých rokov sa zmenil v profesionálny obchod so stavebninami.

Dnes, spoločnosť Panel ponúka svojim zákazníkom široký výber bytového vybavenia a množstvo rôznych výrobcov stavebných materiálov vo veľmi konkurenčných cenách v regióne Podhala.

U nás si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre Váš domov. Počnúc od najviac potrebných materiálov, ako sú: malta, tehly, dokončovacie plniva, materiály na izoláciu, kotly CO2, polystyrén, farbu, nástenné panely a podlahy až po okná, dvere, široký sortiment svietidiel a luster a rad ďalších zaujímavých inšpirácií a nápadov pre zdobenie a dokončovanie interiéru.
V Paneli nájdete plne vybavenie pre kúpeľňu. Ponúkame široký sortiment keramických dlaždíc, poľských a zahraničných výrobcov a malty, lepidlá, kúpeľňový nábytok, vane, sprchy, kohútiky, a iné dôležité kúpeľňové doplnky. Aby sme vám pomohli vybrať, vždy máme pripravenú atraktívnu a premyslenú výstavu kúpeľne, prispôsobenú na najnovšie trendy a tiež funkčnú aby dobre plnila svoju úlohu.

Náš obchod zamestnáva niekoľko zamestnancov, z ktorých každý je odborníkom vo svojom odbore a je ochotný udeliť odborné poradenstvo. Kupujúci môže rátať na atraktívne zľavy a pri väčších nákupoch poskytujeme rýchle a bezpečné doručenie tovaru.

Pozývame Vás na nákup do Panela a prajeme Vám, aby vďaka našim materiálom Váš dom sa stal galériou krásy a funkčnosti založenou na pevných základoch.

galéria fotiek

Adresné údaje

34-424 Szaflary
Zakopiańska 3 / b

Kontaktné údaje

Telefón: 182755517
Fax: 182755518
E-mailová adresa: panelszaflary@interia.pl
WWW stránka: www.panelszaflary.pl

Dodatočné možnosti

môžete platiť v eurách
môžete platiť kartou visa / mastercard

Komunikujeme v jazykoch

slovenský
anglický

Lokalita

odošli správu

Vyplňte formulár a odošlite správu

Názov: *
Meno a priezvisko: *
Váš e-mail: *
Správa: *
spočítaj 2 a 3 *
Zadajte súčet číslic pred odoslaním správy