Nachádzaš sa tu: Katalóg firiemVeľkoobchody

Firma Podhale

Firma Podhale s.c. so sídlom v Novom Targu je dynamicky rozvíjajúcou sa firmou,która sa špecializuje na maloobchodnom trhu, investície a veľkoobchodný predaj stavebných materiálov, inštalácií a stavebnej chémie. Produkty v našej ponuke majú záruku najvyššej akosti a požadované osvedčenia a schválenie.

Od začiatku nášho podnikania jednou z našich priorít boli a sú komplexné investičné služby vo všetkých fázach. Poskytujeme našim klientom stavebné materiály a inštalácie vynikajúcej kvality. Vďaka správnej organizácii práce, minimalizácie nákladov a dobre vyvinutej logistike, ponúkame najvyššiu kvalitu za veľmi atraktívne ceny. Spolupracujeme s množstvom domácich i zahraničných dodávateľov, ktorých výrobky sú prítomné v záložke Ponuka.

Poskytujeme aj technickú pomoc a cenné rady o materiáloch. Zúčastňujeme sa tiež veľtrhov v Poľsku, naši zástupcovia sú vždy prítomní na najdôležitejších veľtrhoch v Poľsku, čo nám umožňuje sledovať a neustále uviesť do našej ponuky objavujúce sa novinky v sektore stavebníctvo inštalácia.

galéria fotiek

Adresné údaje

34-400 Nowy Targ
Gen. Sikorskiego 12

Kontaktné údaje

Telefón: +48 18 266 85 78
Fax: +48 18 266 85 78
Mobilný telefón: 501 787 454
E-mailová adresa: biuro@firma-podhale.pl
WWW stránka: firma-podhale.pl

Dodatočné možnosti

môžete platiť v eurách

Komunikujeme v jazykoch

anglický

Lokalita

odošli správu

Vyplňte formulár a odošlite správu

Názov: *
Meno a priezvisko: *
Váš e-mail: *
Správa: *
spočítaj 1 a 3 *
Zadajte súčet číslic pred odoslaním správy