Newsletter

Chcete dostávať aktuálne ponuky z Poľska? Zadajte svoj e-mail a pridajte sa do nášho mailingového systému!

Katalóg firiem

Kursy walut NBP

Tabela kursów z dnia 2021-10-19
Waluta Sprzedaż Kupno
EUR 4.54 4.63
USD 3.91 3.99
CHF 4.23 4.32
GBP 5.37 5.48
Nachádzaš sa tu: Aktuálne informácie

Rabkoland - čarovné miesto pre celú rodinu!

Dátum dodania: 15 Júl 2019, Pondelok / Štatistika návštevnosti: 734

Odborníci z celého sveta považujú náš zábavný park za najlepšie organizovaný a najsympatickejší park v Poľsku! Rabkoland sa nachádza v malopoľskom vojvodstve, v mestečku Rabka-Zdrój, blízko Noweho Targu a tiež veľmi blízko hranice so Slovenskom – iba necelých 30 km od prechodu Trstená-Chyžné a 40 km od prechodu Podspády -Jurgów.

Návšteva Rabkolandu je skvelý nápad, ako obohatiť svoju dovolenku v Tatrách. Celodenný vstup do parku má fixnú cenu, bez ohľadu na to koľko kolotočov a atrakcií vyskúšate a koľko hodín zábavy u nás strávite!

30 rokov rodinnej zábavy!
Celú sezónu 2019 oslavuje Rabkoland svoje 30. narodeniny. Áno, je to tak – náš Park má už 30 rokov! Jeho prví návštevníci by ho už dnes však asi ani nespoznali. Park každým rokom modernizujeme, pripravujeme nové atrakcie a tématickú výzdobu od špičkových poľských dizajnérov. Vďaka tomu vás s deťmi každý rok čakajú v Rabkolande nové dobrodružstvá, čarovné príbehy a nezabudnuteľné zážitky.

Tuto sezónu na deti prvý krát čaká nová sála kreatívnych hier, plná obrovských kociek. Všetci naši návštevníci, malí aj veľkí, majú šancu vyskúšať si dlho očakávaný retiazkový kolotoč, ktorý má ako prvý v Poľsku dvojitý systém zabezpečenia sedadiel. Napriek tomu, že sme prerobili celú centrálnu časť parku, najväčším prekvapením pre našich návštevníkov bude novo zrekonštruované ruské koleso v kozmickom štýle. Gurmáni si pochutnajú na novej ponuke jedál a malí objavitelia a vynálezcovia budú nadšení našou témetickou zónou.

Najlepšia zábava pre najmenších a ich rodičov
Nová tématická zóna je rozšírením obrovskej ponuky atrakcií, ktoré najdete v Rabkolande. A tých je teda naozaj veľa! Vo vyše 30 zábavných zariadeniach nájdete skutočne všetko: rozpravkový benátsky kolotoč, bláznivý hudobný expres, najmenšiu  horskú dráhu v Európe (len pre deti!), veľké ruské koleso, z ktorého sa môžete kochať výhľadom na horskú panorámu, ale aj loďky a pontóny pre malých námorníkov. Deti sa môžu vyblázniť na nezvyčajných ihriskách, veľkých hojdačkách a navštíviť čmeliakove údolie. A keď budú vyšťavené lietajúcim autobusom a spoznajú veselú farmu, môžu sa priplaviť vikingskou loďou k obrátenému domu. Budú dosť odvážne na to, aby vkročili do Duch-Duchovej veže?

Malí šoféri si môžu užiť beztrestné a bezpečné zrážanie sa v autíčkach v rámci atrakcii Autostop, alebo sa len tak povoziť po ceruzkovom lese. Tí, ktorí preferujú kľudnejšiu zábavu možno ocenia kabinet krivých zrkadiel ...a možno objavia aj svoju novú tvár.

Všetky atrakcie, kolotoče a horské dráhy si môžete vychutnávať celý deň, bez akýchkoľvek obmedzení – všetko je v cene vstupenky! Ale Rabkoland nie je iba o kolotočoch a atrakciách. Počas celého pobytu v parku vás bude sprevádzať vyše 250 pohyblivých sôch, ktoré sú často súčasťou programu divadla pohyblivých sôch a potešia nie len deti.

Aby vám ostali sily na zábavu
Toľká zábava na kolotočoch stojí množstvo energie, ktorú treba niekde doplniť. Našťastie v Rabkolande je to veľmi jednoduché a príjemné! Tento rok sme mysleli aj na zdravé alternatívy – otvorili sme pre vás „džúsový výčap“, kde vás čakajú čerstvé a zdravé džúsy a ovocie, polievky, vegánske a bezlepkové jedlá. Chcete si radšej užívať a nie rátať kalórie? Tak v tom prípade vás pozývame na pirohy a palacinky do našeho Mňam-Mňam baru. Ste naozaj poriadne hladní? Už sa pre vás pečie pravá talianska pizza z pece! No a pre maškrtníkov máme pripravenú kaviareň Krowka so zmrzlinou, oplátkami a inými sladkosťami. Naša bohatá gastronomická ponuka vám umožní opäť rýchlo načerpať energiu na kolotoče a šalenie sa!

A to ešte nie je všetko!
Keďže v Rabkolande máme zábavné atrakcie pre celú rodinu, rozhodli sme sa, že ich doplníme aj niečím, čo nenájdete nikde inde. Jednou z takýchto atrakcií je Múzeum vyznamenania úsmevu. V ňom dospelým udelujeme svetovo unikátne vyznamenanie – odznak úsmevu. O jeho udelení rozhoduje výlučne porota zložená z detí.

V Rabkolande nájdete aj veľmi netypické súťaže. Jednou z nich sú Majtrovstvá Poľska v dojení umelej kravy, Majstrovstvá v nafukovaní žuvačkových bublín a do roku 2013 sa u nás konali aj Majstrovstvá poľska v jazdení na záchodových misách. Náš zábavný park medzi Krakovom a Zakopaným sa tak stáva jediným miestom, v ktorom sa môžete zúčastniť takýchto netypických súťažných disciplín.

Každý návštevník – veľký i malý, je vítaným parťákom do spoločnej zábavy. Sme rodinná firma a robíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili ako doma. Náš zábavný park ponúka celkovo 70 rôznych atrakcií, z toho 34 hlavných, ktoré na tvárach veľkých i malých vyčarujú úsmev plný radosti!

Srdečne pozývame
Wanda, Eugeniusz a Piotr Wiecha


www.rabkoland.pl


galéria fotiek

statystyka