Jesteś tutaj: Katalog firmBudownictwo

Firma Podhale

Firma Podhale s.c. so sídlom v Novom Targu je dynamicky rozvíjajúcou sa firmou,która sa špecializuje na maloobchodnom trhu, investície a veľkoobchodný predaj stavebných materiálov, inštalácií a stavebnej chémie. Produkty v našej ponuke majú záruku najvyššej akosti a požadované osvedčenia a schválenie.

Od začiatku nášho podnikania jednou z našich priorít boli a sú komplexné investičné služby vo všetkých fázach. Poskytujeme našim klientom stavebné materiály a inštalácie vynikajúcej kvality. Vďaka správnej organizácii práce, minimalizácie nákladov a dobre vyvinutej logistike, ponúkame najvyššiu kvalitu za veľmi atraktívne ceny. Spolupracujeme s množstvom domácich i zahraničných dodávateľov, ktorých výrobky sú prítomné v záložke Ponuka.

Poskytujeme aj technickú pomoc a cenné rady o materiáloch. Zúčastňujeme sa tiež veľtrhov v Poľsku, naši zástupcovia sú vždy prítomní na najdôležitejších veľtrhoch v Poľsku, čo nám umožňuje sledovať a neustále uviesť do našej ponuky objavujúce sa novinky v sektore stavebníctvo ? inštalácia.

galeria zdjęć

Dane adresowe

34-400 Nowy Targ
Gen. Sikorskiego 12

Dane kontaktowe

Telefon: +48 18 266 85 78
Fax: +48 18 266 85 78
Telefon komórkowy: 501 787 454
Adres e-mail: biuro@firma-podhale.pl
Strona www: firma-podhale.pl

Dodatkowe opcje

możliwość płacenia w euro

Porozumiewamy się w językach

angielski

Lokalizacja

wyślij wiadomość

Wypełnij poniższy formularz i wyślij wiadomość

Tytuł: *
Imię i nazwisko: *
Twój adres e-mail: *
Wiadomość: *
spočítaj 5 a 3 *
Podaj sumę cyfr aby wysłać wiadomość